fbpx

Olimpos Medya

Tasarımlarınızı Uçuracak 150 Photoshop Fırçası

Grafik tasarım çalışmalarımızda her alanda Adobe Photoshop programına ihtiyaç duyuyoruz. Adobe Photoshop içerisinde tasarımlarınızı mükemmel gösterecek 150 adet Photoshop fırçasını kullanmak için aşağıda listelediğim fırçalardan istediğinizi envato elemens üzerinden indirmelisiniz. İndirdiğiniz zip dosyaları içerisinden çıkan .abr uzantılı dosyaları Photoshop uygulamanız açıkken sürükleyip içine bırakın. Ardından Photoshop’da brushes sekmesinde fırçalarınıza ulaşabilirsiniz.

Floating Mesh Shapes Photoshop Brushes

Geometrik soyut halkalardan oluşan bu fırçalar ile konser afişi veya sosyal medya çalışmaları hazırlayabilirsiniz. Kullanım alanları sınırsız ve tamamen yaratıcılığınıza bağlı olan bu fırça setini kullanmak için buradan indirme linkine ulaşabilirsiniz.

Geometrical Confusion Photoshop Brushes

Geometrik çizgilerden oluşan 10 adet fırça ile Photoshop’da tasarımlarınıza soyut dokunuşlar ekleyebilirsiniz. Özellikle teknoloji alanında yaptığınız çalışmalarda kullanabileceğiniz bu Photoshop fırçalarına buradan ulaşabilirsiniz.

Paint Splash Brushes

Süt veya kahve gibi bardak içerisinden sıçrama efekti yaratarak tasarımlarınıza hareket katabileceğiniz bu fırçalar Photoshop çalışmalarınızı daha başarılı hale getirecek. 15 adet fırça bulunan bu dosyayı kullanmak için buradan indirme linkine ulaşabilirsiniz.

Smoke Brushes

15 adet duman efekti bulunan bu fırça seti ile tasarımlarınızda ateş veya sıcak içeceklerde hareket yaratabilirsiniz. Fırçalara buradan ulaşabilirsiniz.

20 Vertical Smoke Brushes

Yiyecek veya sıcak içecek ya da ateş görselleri üzerinde kullanarak tasarımlarınıza hareket katacak 20 adet Photoshop fırçasına buradan ulaşabilirsiniz.

Makeup Stroke Brushes

Makyaj malzemelerinin düz bir zeminde ezilmesiyle fotoğraflanmış bu fırça seti ile güzellik sektörüne yaptığınız çalışmalarda etkili sosyal medya postları veya benzer tasarımlar yaratabilirsiniz. Photoshop fırçalarını indirebileceğiniz envato elements linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Ink in Water Brushes

Suda patlamış mürekkep görünümünü andıran bu fırçaları Photoshop içerisinde mutlaka bulundurmalısınız. Çalışmalarınızın arka planında yaratıcı efektler yaratmak için oldukça etkili görüntüler sunmakta. Envato elements üzerinden indirebileceğiniz içeriğe buradan ulaşabilirsiniz.

Fire Brushes

Hamburger gibi ürünlerle özdeşleşmiş ateş ögesi sıklıkla kullanılan bir fırçadır. Özellikle sosyal medya veya afiş tasarımlarınızda kullanabileceğiniz bu photoshop fırçaları tasarımlarınızı daha profesyonel gösterecektir. Ateş fırçalarına buradan ulaşabilirsiniz.

Sparks Photoshop Brushes

Özellikle ateş çevresinde oluşan parçacıkları anımsatan bu fırça setinde 10 adet Photoshop fırçası bulunmakta. Tasarımlarınızda ateş ögeleri kullandığınız yerlerde minik dokunuşlar katabileceğiniz bu fırça setine buradan ulaşabilirsiniz.

Water Drop Brushes

Su damlası şeklinde 15 adet Photoshop fırçası bulunan bu paket ile sıvı içeriklere sahip ürünlerin tanıtım tasarımlarında kullanabilirsiniz. Yaratıcılığınızın sınırlarına bağlı olarak tasarımlarınızda kullanabileceğiniz bu fırça setine buradan ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Nasıl İndirebilirim?

Fırçaları ücretsiz olarak topluca indirebileceğiniz bir link almak için bir kaç cümle ile Olimpos Medya hakkında düşüncelerinizi buradan yorum yaptıktan sonra olimposmedya instagram hesabını takip ederek DM’den link istemeniz yeterli. Ardından size en kısa sürede fırçaları ücretsiz indirebileceğiniz bir link yollayacağım.

Eren Kaya avatarı

5 thoughts on “Tasarımlarınızı Uçuracak 150 Photoshop Fırçası”

  1. Güzel bir blog yazısı olmuş. Fırçalar gerçekten bir tasarımı başka bir boyuta taşıyabiliyor. Ellerinize sağlık.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top