fbpx

Olimpos Medya

Web Banner Tasarımı

500

Quantity

Web Banner Tasarımı

Web Banner Tasarımı

Banner tasarımında sadelik önemlidir. Karmaşık tasarımlar, kullanıcıları rahatsız edebilir ve mesajınızın iletilmesini engelleyebilir. Temel bilgileri içerirken bile tasarımın sadeliği oldukça önemlidir.
Her bir başlık ve alt başlık içermesi, ziyaretçilere içeriğin anlamını hızlıca anlama konusunda yardımcı olabilir. Başlıklar net, kısa ve öz olmalıdır.
Call To Action (CTA) dediğimiz etkileşime geçirici bir buton veya yönlendirme tasarım dokunuşu hazırlanmalıdır.
Web banner tasarımında kullanılan renkler, genel web sitesi temasına uyumlu olmalıdır. Marka renklerini kullanmak, kullanıcıların web sitesi ile marka arasında bir bağ kurmalarına yardımcı olur ve kurumsal kimlik algısını güçlendirir.
Banner içindeki öğeler arasında bir düzen ve hiyerarşi olmalıdır. Önemli mesajları vurgulamak için boyut, renk ve konum gibi tasarım öğelerini kullanarak profesyonel tasarımcılar tarafından hazırlanmalıdır.
N11, PttAvm, Amazon, Hepsiburada, PttAvm, Trendyol banner tasarımı farklı ölçüler ve özelliklere sahiptir. Pazar yerlerine uygun profesyonel banner tasarımı yaptırmak önemlidir.

Tasarım Süreci

Ödeme sayfasında gerekli iletişim bilgilerinizin doğru girildiğinden emin olun!
İletişim bilgilerinizde hatalı giriş yaptığınız  durumlarda WhatsApp üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.
Ödeme yapıldıktan 1 gün içinde; tasarımın içeriği hakkında detaylı görüşme için sizinle iletişime geçeceğim.
Gerekli bilgi ve belgeleri nasıl bana göndereceğiniz ve tasarımın yaklaşık teslim tarihi hakkında bilgiler paylaşacağım.

Tasarım Teslimi

Yüksek kaliteli ve RGB renk yapısında dijital kullanıma uygun, ihtiyacınız olan ölçülerde hazırlanmış tasarımın .jpg veya .png formatında dosya teslimi.
Web sitenizin veya bannerın kullanılacağı pazar yeri sitesine uygun boyutlarda özel olarak hazırlanmış tasarımlar.
Web sitenizin açılış hızlarını etkilemeyecek şekilde optimize edilmiş düşük dosya boyutları.
Hizmet faturası.

Referans Tasarımlar

Sıkça Sorulan Sorular

İhtiyacınız olan hizmeti belirleyerek hizmet detaylarını okuyun nasıl hizmet verdiğimize dair bilgi edinin. Ardından fiyat teklifi formu doldurabilir veya  doğrudan WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Sizin için uygun fiyat teklifi ve uygulayacağımız hizmetin detaylarının olduğu bir dosya hazırlayacağız. Alacağınız hizmetin tüm detaylarını biliyor olacaksınız ve hizmeti onaylarsanız ön ödeme ile birlikte çalışmaya başlayacağız. 

Evet Olimpos Medya üzerinden alacağınız tüm hizmetler için e-arşiv fatura ile şahıs veya işletmenize ait vergi kimlik numaranız üzerine fatura keserek çalışırız. Ödeme sayfasında TC No ya da Vergi Kimlik No girmeniz gereken bir alan göreceksiniz. Bu alana doğru bilgileri girerek veya doğrudan iletişime geçerek fatura bilgilerinizi iletmelisiniz.

Teklifimizi onaylamanız halinde teklif miktarının en az yarısı kadar ödeme yapmalısınız. Havale/EFT ya da online ödeme ile kredi kartına taksit imkanlarından faydalanabilirsiniz. Tüm ödeme türlerinde işlemlerinizi ödeme sayfamızda tamamlayabilirsiniz.

Havale veya EFT ile ödeme yapmayı tercih ederseniz aşağıdaki banka hesabına ödeme yapabilirsiniz.

Banka hesabı bilgileri:
Banka adı: QNB Finansbank
Hesap Sahibi: Eren Kaya
Hesap Numarası: 128317625
Şube Kodu: 03663
IBAN: TR33 0011 1000 0000 0128 3176 25

Siz sipariş oluşturduktan sonra çalışmalara sizinle iletişim halinde başlıyor olacağız. WhatsApp aracılığıyla iletişim kurabilir veya online ödeme sırasında girdiğiniz mail adresinize gönderilen sipariş numarası ile sipariş durumu sorgula sayfasından siparişinizi kontrol edebilirsiniz

Özel fiyat teklifi alabileceğiniz sayfayı ziyaret ederek teklif talebi oluşturun veya WhatsApp üzerinden iletişime geçin! Almak istediğiniz hizmeti tüm detaylarıyla anlatın. Size özel teklif hazırlayım.

Evet, ödeme sayfasında “Siparişi Tamamla” butonuna bastığınızda PayTR ödeme sistemi aktif hale gelir. PayTR güvenli ödeme altyapısı sunan global bir firmadır. Tüm kart bilgilerinizi PayTR sistemi üzerinde girersiniz ve ödeme taksitleri gibi detayları orada yaparsınız. Ödemeniz 3D güvenlik önlemleri ile yapılır ve tamamlandığında olimposmedya.com’a bildirilir.

WhatsApp veya telefon ile bizimle iletişime geçip sipariş numaranızı ve mail adresinizi iletin. Tasarım çalışmasına başlamadığımız tüm ödemelerinizi koşulsuz şartsız geri alabilirsiniz. Ödeme yaptığınız kartınızın ve bankanızın durumuna göre iadeler 10 gün içerisinde hesabınıza veya kredi kartınıza yapılır.

Hizmet Alanlar Ne Düşünüyor?

gys doping
gys doping
Eren beye ilgisi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Web sitemiz için tasarlamış olduğu içerikleri çok beğendik. Tasarım konusunda kesinlikle işinin ehli. Şirketimiz olarak kendisiyle uzun süre çalışmayı düşünüyoruz. Hizmetleri konusunda ihtiyacınız bulunuyor ise Eren bey ile görüşmeden karar vermemelisiniz.
Nur Şimşek
Nur Şimşek
Başarılı Çalışmalar üreten sektörü takip eden yenilikçi bir ekip.
Burak Ozmil
Burak Ozmil
HBR Yapı olarak almış olduğumuz sosyal medya ve web tasarım hizmetlerinden çok memnunuz. Olimpos medya sayesinde daha çok kişiye ulaşıyoruz ve çok güzel geri dönüşler almaktayız. Mükemmel bir iş birliği tüm ekibe çok teşekkürler 💯
murat Urulu
murat Urulu
Onca senedir logo tasarımı, Web sitesi vb dijital ortam ürünleri yaptırırım, bu konuda hizmet alırım. Ben bu kardeşimiz kadar hızlı, yetenekli ve işine hakim kimse görmedim. Muhteşem çalışıyor, işinin hakkını veriyor helal olsun. Artık başka kimseyle çalışmam. Gözüm kapalı tavsiye ediyorum. Tebrik ederim.

Markanız İçin İlginizi Çekebilir

Aradığınız hizmeti bulamadınız mı?

Aradığınız hizmet burada mevcut değilse aşağıdaki butona tıklayarak almak istediğiniz hizmet detaylarını anlatın! Size özel teklif hazırlayıp gönderelim!

Hemen teklif formu doldurun! Size özel hazırlanmış detaylı teklif dosyası alın.

Kurumsal Faturalı
Hizmet

Güvenli Online Ödeme

Özel Fiyat Teklifi İmkanı

Markanıza Özel Tasarımlar

Scroll to Top