fbpx

Olimpos Medya

Grafik Tasarım

Profesyonel Logo Tasarımı

Logo tasarımı markanız ve hedef kitleniz arasında ilk iletişimi kuran en önemli araçtır. Profesyonel logo tasarımı ile markanıza değer katalım.

Markanızı Bize Anlatın🎯

Logonuz hakkında talep ettiğiniz tüm detayları bize aktarın.

1

Markalaşma

Ancak özgün bir tasarım sizi marka yapacaktır. Hazır logo tasarımlar kullanmak yerine, size özel tasarlanmış bir logo ile markalaşın.

2

Özgün Tasarım

Logonuzun bir hikayesi ve tasarlanma süreci olsun. Rakip markalarınızdan ayrışacağınız benzersiz tasarımlar.

3

Alternatif Sunumu

Markanız için 3 farklı çalışma hazırlarız. Seçeceğiniz 1 logo tasarımı üzerinde 5 revizyon imkanı sunarız.

Logo Tasarım Türlerini Tanıyalım

Markanız için ihtiyacınızı belirleyerek size en uygun tasarım türünü seçmelisiniz.  Bizim tasarım tarzımızı geçmiş çalışmalarımızı inceleyerek öğrenmeli ve kendi markanız için uygun olup olmadığımıza karar vermelisiniz!

Monogram Logo Tarzı

Bu tür logolar, tipografi bazlıdır ve sadece harflerden oluşur. Bu harfler, genellikle marka adının baş harfleri olur.
Sade bir görünüme sahip olan monogram logolar, uzun isimli şirketlerin logo tasarımları için idealdir. Şirket adının baş harflerini kullanarak şirketi temsil eden bir sembol oluşturulur.

Logotype Tarzı

Sadece işletme adına odaklanan, font bazlı logolardır. Bu tür logolarda kısa ve öz bir işletme adı, uzun bir işletme adına nazaran daha kullanışlıdır.
Marka ismini doğrudan taşır ve markanın tanınmasına yardımcı olur.

Kombinasyon Logo Tarzı

Hem bir amblem tasarımı hem de marka isminin bir arada kullanıldığı logo tasarım türüdür. Duruma bağlı olarak çeşitli şekillerde kullanılabilirler. Örneğin; kartvizitler için sadece sözcüğün ya da sosyal medya için sadece amblemin kullanılması gibi. 

Logo Tasarım Süreci

1

Tasarım Tarzı Seçimi

Monogram, Logotype ya da Kombinasyon logo, sizin markanız için en uygun olanı seçin!

2

Detayları Anlatın

Logo tasarım için tüm detayları anlatın, aklınızdaki fikirler, ve sevdiğiniz örnek tasarımlar nelerdir?

3

Fiyat Teklifi Alın

Talep ettiğiniz logo tasarım için fiyat teklifimizi hazırlayıp göndereceğiz. Onaylarsanız %50 ön ödeme ile çalışma sürecini başlatacağız.

4

Tasarım ve Geliştirme

Sektörünüzdeki rakipleri inceliyoruz. Sizi farklı kılacak dokunuşlar yaratmak için araştırmalar yapıyoruz. Ardından verdiğiniz bilgiler çerçevesinde 3 alternatif logo tasarlıyoruz.

5

Tasarım Seçimi ve Onay

Tasarımlar tamamlandıktan sonra onayınıza sunulur. Revizyon talepleriniz varsa uygulanıp düzeltilip yeniden onayınıza sunulacaktır.

6

Logo Teslimi & Fatura

Hizmetin faturalandırılması ardından dosya transfer sistemi ile çalışmaları indirebileceğiniz bir link tarafınıza gönderilecektir.

Referans Logo Tasarımlarımız

Sıkça Sorulan Sorular

Logo tasarım süreci araştırma, eksiz çizimi ve dijital çizim gibi uzun süreler çalışmayla ortaya çıkan bir süreçtir. Bu nedenle %50 ön ödeme yapılmadan örnek çalışma hazırlayamıyoruz.

Logo tasarım süreci ortalama 4 ile 6 gün arasında tamamlanır. Yukarıda belirtilen logo tasarım süreci başlığı altındaki tüm aşamalar bu süreye dahildir. Acil logo tasarımı yapılamaz çünkü özgün tasarım bir emek ve çalışma süreci gerektirir.

Evet, yüksek DPI ve CMYK renk yapısında baskıya uygun .ai .svg ve .pdf formatında dosya teslimi yaparız. Bu sayede tabela veya baskı matbaa uygulamalarında sorun yaşamazsınız.

Evet, yüksek kaliteli ve RGB renk yapısında dijital kullanıma uygun, profil fotoğrafı kapak fotoğrafı, sosyal medya gibi alanlar için  .jpg .png  formatlarında dosyalarınızı teslim edeceğiz.

Teklifimizi onaylamanız halinde teklif miktarının en az yarısı kadar ödeme yapmalısınız. Paymes güvencesi ile online ödeme sayfasından ödemek istediğiniz miktarı yazarak ödeme yap butonuna basınız. Ardından sepet sayfasına yönlendirileceksiniz, ödeyeceğiniz miktarı buradan kontrol ederek ödeme sayfasına ilerleyin, devamında fatura bilgilerinizi girmelisiniz. Sepeti Onayla butonuna basarak paymes ödeme sitesine yönlendirileceksiniz. Kart bilgilerinizi Olimpos Medya sitesinde hiç bir yerde girmenizi istemeyiz!

Havale veya EFT ile ödeme yapmayı tercih ederseniz aşağıdaki banka hesabına ödeme yapabilirsiniz.

Banka hesabı bilgileri:
Banka adı: QNB Finansbank
Hesap Sahibi: Eren Kaya
Hesap Numarası: 128317625
Şube Kodu: 03663
IBAN: TR33 0011 1000 0000 0128 3176 25

Evet, olimposmedya.com üzerinde hiç bir şekilde kart bilgilerinizin girişini yapmayacaksınız. Ödeme sayfasında “Siparişi Tamamla” butonuna bastığınızda Paymes ödeme sitesine otomatik yönlendirilirsiniz. Paymes güvenli ödeme altyapısı sunan global bir firmadır. Tüm kart bilgilerinizi Paymes web sitesi üzerinde girersiniz ve ödeme taksitleri gibi detayları o sayfada yaparsınız. Ödemeniz 3D güvenlik önlemleri ile yapılır ve tamamlandığında olimposmedya.com’a yönlendirilirsiniz.

Evet Olimpos Medya üzerinden alacağınız tüm hizmetler için e-arşiv fatura ile şahıs veya işletmenize ait vergi kimlik numaranız üzerine fatura keserek çalışırız. Ödeme sayfasında TC No ya da Vergi Kimlik No girmeniz gereken bir alan göreceksiniz. Bu alana doğru bilgileri girerek veya doğrudan iletişime geçerek fatura bilgilerinizi iletmelisiniz.

Hizmet Alanlar Ne Düşünüyor?

gys doping
gys doping
Eren beye ilgisi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Web sitemiz için tasarlamış olduğu içerikleri çok beğendik. Tasarım konusunda kesinlikle işinin ehli. Şirketimiz olarak kendisiyle uzun süre çalışmayı düşünüyoruz. Hizmetleri konusunda ihtiyacınız bulunuyor ise Eren bey ile görüşmeden karar vermemelisiniz.
Nur Şimşek
Nur Şimşek
Başarılı Çalışmalar üreten sektörü takip eden yenilikçi bir ekip.
Burak Ozmil
Burak Ozmil
HBR Yapı olarak almış olduğumuz sosyal medya ve web tasarım hizmetlerinden çok memnunuz. Olimpos medya sayesinde daha çok kişiye ulaşıyoruz ve çok güzel geri dönüşler almaktayız. Mükemmel bir iş birliği tüm ekibe çok teşekkürler 💯
murat Urulu
murat Urulu
Onca senedir logo tasarımı, Web sitesi vb dijital ortam ürünleri yaptırırım, bu konuda hizmet alırım. Ben bu kardeşimiz kadar hızlı, yetenekli ve işine hakim kimse görmedim. Muhteşem çalışıyor, işinin hakkını veriyor helal olsun. Artık başka kimseyle çalışmam. Gözüm kapalı tavsiye ediyorum. Tebrik ederim.

Hemen teklif formu doldurun! Size özel hazırlanmış detaylı teklif dosyası alın.

Ön Ödemeli Garanti Hizmet

Güvenli Online Ödeme

Özel Fiyat Teklifi İmkanı

Markanıza Özel Tasarımlar

Scroll to Top