fbpx

Olimpos Medya

Web Tasarım Hizmeti

Kurumsal Web Tasarım ile Markanızı Görünür Kılın

Müşterilerinizin gözünde ilk izlenim çok önemlidir. Markanızı özenle tasarlanmış web sitesi ile rakiplerinizden ayrıştıralım.

Dijital Dünyadaki Kimliğiniz 🎯

Web siteniz potansiyel müşterilerinizin sizden alışveriş yapma kararını büyük oranda etkiler. Kârlılığınızı artırmaya dijital kimliğinizi yaratmakla başlayalım.

1

Özgün Tasarım

Markanıza özel tasarlanmış web sayfaları ile rakiplerinizden farklı ve ilgi çekici görünün.

2

SEO Dostu

Arama motorlarında öne çıkabileceğiniz tüm SEO entegrasyonlarına sahip olacaksınız.

3

Yönetim Paneli

Blog yazıları yazabileceğiniz yönetim paneli ile kendi sitenizde içerik üretmeye başlayın.

Responsive Mobil Uyumlu Tasarım

Mobil uyumlu web siteleri ile bilgisayar ekranında ve akıllı telefon, tablet gibi küçük ekranlara göre siteniz şekil değiştirsin. Sitenize gelen potansiyel müşterilerinizi kaçırmayın!

Teknik Tüm İhtiyaçlarınız Hazır

Sitenizin alan adı ve sunucu hizmetini sizin için alır yıllık olarak tarafınıza faturalandırırız. Tek yapmanız gereken işinize odaklanmak.

Size En Uygun Web Planını Seçin

STANDART

WEB TASARIM
 • 5 - 10 Web Sayfası
 • 2 Kurumsal Mail Adresi
 • Mobil Uyumlu Tasarım
 • 1 Yıl Ücretsiz Alan Adı
 • 1 Yıl Ücretsiz Sunucu
 • WhatsApp Entegrasyonu
 • İletişim Formu Sistemi
 • Müşteri Yorum Sistemi
 • Blog Yönetim Sistemi
 • Çoklu Dil Seçeneği

PRO

WEB TASARIM
 • 10 - 20 Web Sayfası
 • Sınırsız Kurumsal Mail Adresi
 • Mobil Uyumlu Tasarım
 • 2 Yıl Ücretsiz Alan Adı
 • 2 Yıl Ücretsiz Sunucu
 • WhatsApp Entegrasyonu
 • İletişim Formu Sistemi
 • Müşteri Yorum Sistemi
 • Blog Yönetim Sistemi
 • Çoklu Dil Seçeneği

Güvenli Altyapı

Ücretsiz SSL sertifikası ile https protokolü ile web siteniz tarayıcılar tarafından uçtan uca şifreli bir şekilde görüntülenir.

Kurumsal Mail Adresi

info@alanadınız.com gibi özel mail adresleri ile kurumsal mail adresine sahip olun, işinizi profesyonelce yönetin.

İletişim Formları

İletişim veya rezervasyon formları ile işletmenizin iş modeline uygun iletişim formlarına sahip olun.

Sıkça Sorulan Sorular

Web tasarım planınızı seçerek  Havale/EFT ya da online ödeme ile kredi kartına taksit imkanlarından faydalanabilirsiniz. Tüm ödeme türlerinde işlemlerinizi ödeme sayfamızda tamamlayabilirsiniz.

Paket satın aldığınızda,kurumsal siteniz tamamen sizin olacak. Yıllık olarak web sitenizin yayında kalması için alan adı, sunucu ve yedekleme, bakım hizmeti için ödeme talep edilecektir. Yıllık ödeme miktarı teklif sırasında tarafınıza bilgilendirilecektir.

Alan adı “www.eticaretsiteniz.com” .net .org gibi isimdir. Sunucu ise web sitenizin  sürekli olarak açık ve erişilebilir olmasına yarayan sistemlerdir. Bu sistemleri sağlayan firmalara sizin yerinize yıllık olarak ödeme yaparız.

WordPress altyapısıyla tamamen size ait bir web sitesi oluştururuz. Bu sayede yıllık düzenli olarak site ücretinin tamamını talep etmeyiz. Yalnızca alan adı ve sunucu, bakım ücreti ödersiniz. Kurulum aşamasında ihtiyacınız olabilecek tüm çalışmayı yaparak sitenizi kullanıma sunarız.

Evet sisteme kuracağımız SEO eklentileri ile işletmenize uygun anahtar kelimeler ve özel başlıklarla sayfalarınızın google, yandex gibi arama motorlarında öne çıkması için temel çalışmayı yaparız.

Altyapının güncellemelerini düzenli olarak yılda 4 kez tüm site yedeklemeleri alınarak yaparız ve sitenizin düzenli olarak güncel kalmasına özen gösteririz.

Hayır maalesef,  Web  siteniz yalnızca Olimpos Medya adına kullandığımız sunucularında barındırılabilir.

Alan adı, hosting ve SSL gibi hizmetler web paketlerine dahildir. Bu hizmetler için farklı bir ücret ödemenize gerek yok. Her sene yıllık bakım ve masrafların ödemesi ile düzenli hizmet alacaksınız.  Eğer kendi alan adınız varsa bu alan adının Olimpos Medya sunucularına taşınması için teknik destek sunacağız.

Web siteniz hazırlandıktan sonra blog yazılarınızı yönetim panelinden düzenleyebilirsiniz. Ne şekilde yapmanız gerektiği hakkında detaylı bilgiyi sitenizi teslim aldıktan sonra tüm detaylarıyla tarafımızdan öğretilecektir.

Web sitenizin tüm tasarım ve kurulum çalışmalarını bitirip teslim aldıktan sonra içerikte ihtiyacınız olan tüm tasarım ve değişiklik talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hizmetler sayfasında web slider ve web banner gibi tasarım ihtiyaçlarınızı belirleyip bizden teklif alabilirsiniz.

Web Tasarım Süreci

Marka Bilgilendirmesi

Sitenizin İçeriği ne olacak? Web sitenizin amacı nedir? gibi sorulara birlikte cevap ararız.

Tasarım ve Geliştirme

Kreatif ve özgün tasarlanmış sayfalar oluşturarak, işletmenizin kurumsal kimliğini yaratırız.

Proje Onayı & Yayına Alma

Web sitenizin sorunsuz bir şekilde çalıştığından emin olduktan sonra onayınızla birlikte yayına alırız.

Hizmet Alanlar Ne Düşünüyor?

gys doping
gys doping
Eren beye ilgisi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Web sitemiz için tasarlamış olduğu içerikleri çok beğendik. Tasarım konusunda kesinlikle işinin ehli. Şirketimiz olarak kendisiyle uzun süre çalışmayı düşünüyoruz. Hizmetleri konusunda ihtiyacınız bulunuyor ise Eren bey ile görüşmeden karar vermemelisiniz.
Nur Şimşek
Nur Şimşek
Başarılı Çalışmalar üreten sektörü takip eden yenilikçi bir ekip.
Burak Ozmil
Burak Ozmil
HBR Yapı olarak almış olduğumuz sosyal medya ve web tasarım hizmetlerinden çok memnunuz. Olimpos medya sayesinde daha çok kişiye ulaşıyoruz ve çok güzel geri dönüşler almaktayız. Mükemmel bir iş birliği tüm ekibe çok teşekkürler 💯
murat Urulu
murat Urulu
Onca senedir logo tasarımı, Web sitesi vb dijital ortam ürünleri yaptırırım, bu konuda hizmet alırım. Ben bu kardeşimiz kadar hızlı, yetenekli ve işine hakim kimse görmedim. Muhteşem çalışıyor, işinin hakkını veriyor helal olsun. Artık başka kimseyle çalışmam. Gözüm kapalı tavsiye ediyorum. Tebrik ederim.

Hemen teklif formu doldurun! Size özel hazırlanmış detaylı teklif dosyası alın.

Kurumsal Faturalı
Hizmet

Güvenli Online Ödeme

Özel Fiyat Teklifi İmkanı

Markanıza Özel Tasarımlar

Scroll to Top