Olimpos Medya

Eren Kaya

Akdeniz Üniversitesi Lisans Mezunuyum, grafik tasarım ve web alanında 6 yıllık tecrübe ile sektörde farklı markalara tasarım ürettim. İstanbul’da reklam ajansı ve özel kurumlarda çalışarak çeşitli sektörler hakkında deneyim sahibi oldum, 2023 yılında Olimpos Medya tasarım ofisimi açtım ve müşterilerim için gece gündüz tasarım üretmeye devam ediyorum.

Profesyonel iş hayatıma farklı sektörlerde firmalara markalaşma, kurumsal kimlik ve dijitalleşme süreçlerinde hizmet vererek geçirmekteyim. Kurumsal kimlik, basılı tasarımlar, sosyal medya tasarımları, web tasarım, e-ticaret sitesi gibi hizmetlerim için benimle iletişime geçin!

Referans çalışmalarımı sergilediğim portfolyomu inceleyebilirsiniz.
Kişisel web sitem erenkaya.net ve grafik tasarım alanında bilgilendirici içerikler ürettiğim erenkayaworks instagram hesabımı ziyaret edebilirsiniz.

Umuyorum ki işletmeniz için tasarımın gücüne güvenerek marka olma yolunda birlikte adımlar atarız…

WhatsApp

Hemen WhatsApp üzerinden iletişime geçerek almak istediğiniz hizmet hakkında detayları anlatın!

Referans Çalışmalarım

Benimle Çalışan Markalar

Siz de referanslarım arasında olun!

gys doping
gys doping
Eren beye ilgisi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Web sitemiz için tasarlamış olduğu içerikleri çok beğendik. Tasarım konusunda kesinlikle işinin ehli. Şirketimiz olarak kendisiyle uzun süre çalışmayı düşünüyoruz. Hizmetleri konusunda ihtiyacınız bulunuyor ise Eren bey ile görüşmeden karar vermemelisiniz.
Nur Şimşek
Nur Şimşek
Başarılı Çalışmalar üreten sektörü takip eden yenilikçi bir ekip.
Burak Ozmil
Burak Ozmil
HBR Yapı olarak almış olduğumuz sosyal medya ve web tasarım hizmetlerinden çok memnunuz. Olimpos medya sayesinde daha çok kişiye ulaşıyoruz ve çok güzel geri dönüşler almaktayız. Mükemmel bir iş birliği tüm ekibe çok teşekkürler 💯
murat Urulu
murat Urulu
Onca senedir logo tasarımı, Web sitesi vb dijital ortam ürünleri yaptırırım, bu konuda hizmet alırım. Ben bu kardeşimiz kadar hızlı, yetenekli ve işine hakim kimse görmedim. Muhteşem çalışıyor, işinin hakkını veriyor helal olsun. Artık başka kimseyle çalışmam. Gözüm kapalı tavsiye ediyorum. Tebrik ederim.
Aliberk Bayir
Aliberk Bayir
Şirketimizin sosyal medya tasarımları için Olimpos Medya ile anlaştık ve fark yarattı. Gayet memnunuz.

Hizmet Alanlar Ne Düşünüyor?

Ön Ödemeli Garanti Hizmet

Güvenli Online Ödeme

Özel Fiyat Teklifi İmkanı

Markanıza Özel Tasarımlar

Scroll to Top