fbpx

Olimpos Medya

Otel Sektörüne Özel 6 WordPress Teması

Otel sektöründe rekabeti etkileyen en önemli faktör potansiyel müşteriye otelin bıraktığı ilk izlenimdir. Tüm insanlar konaklama yapmadan önce tatillerini geçirecekleri ortama dair detaylı bilgi edinmek ister ve bu nedenle ilk başvurulan yer otellerin web siteleridir.

Bu yazımda 6 adet otel işletmelerinde kullanılabilecek wordpress temasını derledim. Siz de web sitesi çalışmalarınızda wordpress altyapısı kullanıyorsanız bu temalardan faydalanarak otel işletmeleri için profesyonel ve şık web siteleri yaratabilirsiniz. Bu stok web temaları envato elements üzerinden ve envato market üzerinden satın alınabilir.

Hosteller WordPress Otel Teması

Hosteller Otel Sitesi Teması ile örnek olarak hazırlanmış canlı web sitesini buradan inceleyebilirsiniz. Web projelerinizde kullanmak için temayı envato üzerinden alabilirsiniz.

Veela – Vacation Rental & Resort Teması

Veela Otel Sitesi Teması ile örnek olarak hazırlanmış canlı web sitesini buradan inceleyebilirsiniz. Web projelerinizde kullanmak için temayı envato üzerinden alabilirsiniz.

Indug – Hotel & Resort Teması

Indug Otel Web Site Teması ile örnek olarak hazırlanmış canlı web sitesini buradan inceleyebilirsiniz. Web projelerinizde kullanmak için temayı envato üzerinden alabilirsiniz.

Morro – Hotel & Resort Teması

Morro Otel Teması ile örnek olarak hazırlanmış canlı web sitesini buradan inceleyebilirsiniz. Web projelerinizde kullanmak için temayı envato üzerinden alabilirsiniz.

Rezort – Hotel & Resort Booking Teması

Rezort Otel Teması ile örnek olarak hazırlanmış canlı web sitesini buradan inceleyebilirsiniz. Web projelerinizde kullanmak için temayı envato üzerinden alabilirsiniz.

Resortex – Hotel & Resort Teması

Resortex Otel Teması ile örnek olarak hazırlanmış canlı web sitesini buradan inceleyebilirsiniz. Web projelerinizde kullanmak için temayı envato üzerinden alabilirsiniz.

Her sayfasında tasarımın gücüyle özenle hazırlanmış kurumsal web siteleri için benimle iletişime geçin. Web tasarım sayfasını ziyaret ederek kurumsal web paketlerimi keşfedebilirsiniz. İhtiyacınız olan web sitesi için detaylı proje ve fiyat teklifi almak isterseniz özel fiyat teklif formu doldurabilirsiniz.

Eren Kaya avatarı

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top