Olimpos Medya

Sosyal Medya Yönetimi Fiyatları 2023

Sosyal medya içerik üretim fiyatları büyük ölçüde farklı faktörlere bağlıdır ve genellikle çeşitli değişkenlere dayalı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında içerik türü, kalitesi, süresi, içeriği üreten kişinin deneyimi ve uzmanlığı, hedef kitlesi, platformlar, kullanılan ekipman ve yazılımlar, lokasyon ve diğer bazı etkenler yer almaktadır.

Bu yazımızda sosyal medya yönetimi için fiyatı etkileyen faktörleri sizin için sıraladık:

Metin İçerikleri

Sosyal medyada hazırlanan içeriklerin her biri için alt metinler önemlidir. Paylaşılan içerikler instagram ve facebook gibi platformlarda yazılan metinlere göre arama sonuçlarda listelenirler. Aynı zamanda takipçilerinizin ilgisini çekecek ve onları harekete geçirecek metinler yazmak önemlidir. Bir çok sosyal medya yönetim paketi içerisinde dahil olan metin yazarlığı hizmeti yönetim maliyetlerini etkileyen bir faktördür.

Görsel İçerikler

Fotoğraf ve grafik tasarımlar için fiyatlar, içeriğin karmaşıklığına, kullanılan yazılımların ve ihtiyaç olan stok görsellerin satın alınması sonucu değişkenlik gösterecektir. Olimpos Medya tüm grafik çalışmalarında Adobe Creative Cloud programları kullanır. İçerik üretiminde Freepik, Envato Elements ve Shutterstock gibi sitelerden ücretli görseller satın alarak çalışır. Bu nedenle içerik üretiminde maliyetlere göre hesaplayarak fiyatlarımızı makul düzeyde tutmaya özen gösteririz.

Video İçerikler

Videoların üretimi daha fazla kaynak gerektirebilir. Videoların süresi, düzenlemesi, seslendirmesi veya müziği gibi faktörler fiyatları etkiler. Video içerikler oluştururken kullanılan programlar ve stok sitelerden satın alınmış video içerikleri de fiyatı etkiler. Animasyon hale getirilen grafik tasarım çalışmaları için videonun ne kadar komplike olacağına bağlı olarak içerik üretiminde geçen süre artacaktır. Zaman maliyeti hizmet fiyatlarını etkiler.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hesaplarını yönetmek, içerik oluşturmanın yanı sıra paylaşım sıklığını, etkileşimi ve reklam yönetimini içerir. Bu hizmet için aylık bir ücret talep edilir ve fiyatlar hesapların büyüklüğüne ve karmaşıklığına göre değişebilir. Bu alana yapacağınız yatırım profesyonel yönetim ile işinizi daha ileriye taşımanıza olanak sağlar. Reklam maliyeti için doğru bütçeyi ayarlamak yeterli kişiye ulaşmak çok önemlidir.

Sosyal Medya Yönetimi Fiyatlarını Etkileyen Diğer Faktörler

Unutmayın ki fiyatlar coğrafi konuma, sektöre ve hizmet sağlayıcısının deneyimine bağlı olarak değişebilir. İçerik üretimi için en iyi fiyatı alabilmenize yardımcı olalım. Olimpos Medya sosyal medya yönetimini 3 farklı paket ile değerlendirmektedir. Bu paketlerden bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçmeye yardımcı olalım. Bizimle buradan iletişime geç!

Eren Kaya avatarı

Daha fazla bilgi edinmek ve sosyal medya hesaplarıma ulaşmak için hakkımda sayfasını ziyaret edin!

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top