Olimpos Medya

Antalya Web Tasarım Fiyatları

Web tasarım ihtiyacınızı belirlerken dikkat etmeniz gereken bir çok önemli nokta vardır. En önemlisi işletmenizi konum olarak nereye koyduğunuzdur. Bir marka yaratmak üzere yola çıktıysanız reklam ve medya maliyetlerini zaten göze alarak çıkmış olmalısınız. Üzülerek belirtmek isterim ki ülkemizde dolar kuru nedeniyle dijital hizmetlerin fiyatları diğer meslek gruplarına göre yüksek seyretmekte. Bir web tasarım yaptırmak istediğinizde hangi işletme veya kişi ile çalışırsanız çalışın, sizin için satın aldığı sunucu ve alan adları veya sitenizde kullanılacak stok medyalar, tema dosyaları gibi tüm dijital içeriklere dolar bazlı ödemeler yaparak erişebiliyoruz. Bu nedenle emek ve zaman maliyeti de eklendiğinde web tasarım gibi dijital bir hizmet almak için bütçe ayırmanız gerekiyor.

Dijital Ortamda Var Olmak

İşletmeniz veya kişisel olarak kendiniz adına bir web sitesi sahibi olmak sizi dış dünyaya açacaktır. Bir çok potansiyel müşteri ile tanışıp kendinizi tanıtarak yaptığınız işleri bu kişilere anlatmak hem zaman, hem de maliyet olarak zordur. Bir web sitesi sahibi olduğunuzda bu maliyeti düşürmek mümkün. Sizin yerinize sizi ve işinizi web siteniz anlatsın. Profesyonelce tasarlanmış, üzerine detaylı çalışılmış, sade ve anlaşılır web siteleri ile müşterilerinize ne yaptığınızı veya ne sattığınızı gösterin.

Antalya’daki İşletmeler Neden Web Site Sahibi Olmalı

Antalya, Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biridir. Bu nedenle, şehirde çok sayıda işletme ve kuruluş bulunmaktadır. Bu işletmeler ve kuruluşlar, internette görünür olmak ve potansiyel müşterilerine ulaşmak için web sitesine ihtiyaç duymaktadır. Her yaz şehrin nüfusu 2 katından fazla bir sayıya ulaşarak turist akınına uğrayan şehirde, ürün ve hizmetler hakkında internetten araştırma yapan milyonlarca insanla dolmaktadır. Web siteniz olduğunda bir çok rakibinizin önüne geçerek potansiyel müşteriye ulaşabilmenizi sağlar.

Web Tasarım İkiye Ayrılır

Antalya’da web tasarım fiyatları, sitenin kapsamına, özelliklerine ve kullanılan teknolojilere göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak, Antalya’da web tasarım fiyatları şu şekildedir:

Kurumsal Web Tasarım

Markanız bir güzellik merkezi, inşaat dekorasyon hizmet veren bir firma veya kişisel kliniğe sahip bir diş hekimi markası olabilir. Bu durumda online satış yapmayacağınız hizmetlerinizi ve ödemelerinizi ancak yüz yüze gerçekleştirebileceğinizi anlıyoruz. Kurumsal bir web sitesi sahibi olmanız bu nedenle sizi ve hizmetlerinizi bulunabilir kılar.

Biz bu gibi ihtiyaçlarınızda kurumsal web paketleri ile size en uygun paketi seçme imkanı sunarız. İhtiyaçlarınıza göre paket içeriklerini değiştirerek bizden özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi

Markanız online satış yapmaya uygun bir butik mağaza veya el yapımı deri ürünler, yedek parça ya da herhangi bir perakende satışa uygun ticaret markası olsun. Bu durumda e ticaret paketlerimizle tanışmalısınız. Online ödeme alabileceğiniz, siz mağazanızda değilken bile siparişler alarak satış yapmaya devam edebileceğiniz bir sisteme sahip olmalısınız.

Web Tasarım Fiyatlarının Belirlenmesinde Etkili Faktörler

Sitenin Kapsamı

Sitenin kaç sayfadan oluşacağı, hangi özelliklerinin bulunacağı ve hangi teknolojilerin kullanılacağı, fiyatları doğrudan etkilemektedir.

Sitenin Tasarımı

Sitenin tasarımı, sitenin genel görünümünü ve kullanıcı deneyimini belirlediği için önemlidir. Profesyonel bir tasarım, sitenin fiyatını artırmaktadır.

Sitenin Yazılımı

Sitenin yazılımı, sitenin işlevselliğini ve güvenlik seviyesini belirlemektedir. Gelişmiş bir yazılım, sitenin fiyatını artırmaktadır.

Sonuç

Antalya’da web tasarım hizmeti almak isteyen işletmeler ve kuruluşlar, yukarıdaki faktörleri göz önünde bulundurarak, kendi ihtiyaçlarına uygun bir web sitesine sahip olabilirler. İşletmelerinizin dijital varlığını Olimpos Medya’ya emanet ederek kaliteli hizmetin ve müşteri memnuniyetinin keyfini çıkartın.

Eren Kaya avatarı

Daha fazla bilgi edinmek ve sosyal medya hesaplarıma ulaşmak için hakkımda sayfasını ziyaret edin!

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top