fbpx

Olimpos Medya

İşletmelerin Dijital Dönüşümü

Her yıl binlerce işletme sahibi internetin gücünü fark ediyor ve işletmesini dijital dünyaya taşıyarak olduğundan daha fazla müşteriye erişim sağlıyor.

Günümüzde Web 3.0 teknolojilerinin dünyada giderek yaygınlaştığı bir ortamda ülkemizde Web 2.0 ile işletmesini dijital ortama taşımamış yüz binlerce KOBİ bulunuyor. Antalya’daki iş yeri sahiplerinin bir işletme kurarken yatırımlarının büyük kısmını işletmesinin vitrinine veya ofislerine yatırdıklarını gördük.

Bir işletmenin en önemli vitrini dijital ortamda oluşturduğu kurumsal görüntüsüdür. Markete bile gitmeden alışveriş yapabildiğimiz ve zamanımızın her şeyden daha kıymetli olduğu bu yıllarda insanlar evlerinden dışarı çıkmadan bir işletme hakkında fikir sahibi olmak isterler.

Hepimiz artık bir hizmet veya ürün satın almadan önce Google’a girip araştırma yapmıyor muyuz? İşte bu sebeple sizin de işletmenizin bir web sitesi olmak zorundadır.

Müşterilerin Gözünde Yarattığınız İmaj

Dijital ortamda kurumsal varlığınızın olması müşterilerinize daha iyi bir deneyim ile ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını ve prestijli bir firma oluşunuzu gösterir. Kurumsal bir görünüm ile müşterilerinizin ilgisini çekerek sizinle daha hiç iletişime geçmeden vermiş olduğunuz hizmet hakkında bilgi sahibi olurlar.

Rekabet Avantajı

Örneğin bir klima servisine sahipsiniz ve müşterilerinizin sizi önermesiyle yeni müşteriler elde ediyorsunuz. Bir müşteriniz sizi önerdiği arkadaşına telefon numaranızı veriyor ve kendinizi anlatmak işinizi hizmetlerinizi olabildiğince az detayla hızlıca aktarmak zorundasınız.

Bir web sitesi ve sosyal medyada hizmetlerinizi düzenli bir şekilde paylaşıyor olsaydınız müşteriniz arkadaşına sizi önerirken web adresinizi veya sosyal medya hesabınızı paylaşabilirdi. Rekabet içerisinde olduğunuz diğer firmalar bütün bu dijital dönüşümleri yapmış ise sizin bir adım önünüze geçmiş olacaktır.

Dijital dünyada var olmak size kendi sektörünüzdeki işletmelerle rekabet etmenize olanak sağlayacaktır.

Antalya Web Sitesi Tasarımı Hizmeti

Biz Antalya’da kurulmuş bir kurumsal kimlik ve içerik üretim ajansıyız. Olimpos Medya olarak Antalya’dan Türkiye’nin ve hatta dünyanın her yerine hizmet sunmaktayız. Müşterilerimizin bir çoğu İstanbul, Ankara, Mersin, Adana, İzmir gibi farklı şehirlerde hizmet vermekte. Bu müşterilere tabi ki dijital ortamdaki vitrinimiz sayesinde erişiyoruz.

Antalya’da hizmet veren küçük ve orta ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayacak dijital dönüşüm paketlerimizi incelemeyi unutmayın!

Kurumsal Web Siteleri

Kurumsal bir web sitesine sahip olabilmek artık eskiden olduğu kadar zor ve maliyetli değil. Tek ihtiyacınız olan şey yıllık olarak bir hosting (sunucu) ve domain (alan adı) kiralamak. Ve bir defaya mahsus olarak tasarımcınıza web sitenizi tasarlatmak olacaktır. Biz Olimpos Medya olarak ilk yıl ücretsiz olarak size hosting ve domain hizmeti sunuyoruz. Yalnızca tasarım hizmetimizden faydalanarak kendinize ait bir kurumsal web sitesine sahip olabiliyorsunuz.

Sosyal Medya Yönetimi

Günümüzde insanların en fazla vakit geçirdiği uygulamalar instagram ve facebook. Bunu biliyoruz ki siz de yapıyorsunuz. İşletmenize dijital medya hizmetlerimizden faydalanarak uygun sosyal medya planı oluşturabilirsiniz. Sizin de işletmeniz instagram ve facebookta yer alsın ve ürünleriniz, hizmetleriniz müşterileriniz tarafından ilgi çeksin.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top