Olimpos Medya

Karton Bardak Tasarımı

Karton Bardak Tasarımı

Quantity

0.00

Karton bardak ve sleeve tasarımı, müşterilerin dikkatini çekecek şekilde estetik ve çekici olmalıdır.

Tasarımcı:

Kahve dükkanları için karton bardak ve sleeve tasarımı önemli bir unsurdur, çünkü bu tasarım, müşterilerle etkileşimi artırabilir, marka kimliğini güçlendirebilir ve genel müşteri deneyimini olumlu yönde etkileyebilir.
İyi bir tasarım, kahve dükkanının marka kimliğini yansıtarak müşterilere daha güçlü bir marka tanıtımı sunabilir. Renkler, logo ve diğer marka öğeleri tasarımda önemli rol oynar.
İyi bir tasarım, müşteri deneyimini olumlu yönde etkileyebilir. Müşteriler, hoş bir tasarımın yanı sıra kaliteli bir içecek deneyimi yaşadıklarını düşündüklerinde kahve dükkanlarına daha sık geri dönebilirler.
Karton bardak ve sleeve tasarımı, müşterilerin dışarıda içeceklerini taşımaları durumunda mobil bir reklam aracı olarak da kullanılabilir. İyi bir tasarım, dışarıda da marka görünürlüğünü artırabilir.
Tasarım, kahve dükkanının genel marka kimliğiyle uyumlu olmalıdır. Renkler, logo ve diğer görsel öğeler marka tutarlılığını korumalıdır.
Tasarım, müşterilerin dikkatini çekecek şekilde estetik ve çekici olmalıdır. İyi bir görsel tasarım, müşterilerin ürünü seçmelerine ve paylaşmalarına teşvik edebilir.

Tasarım Süreci

Ödeme sayfasında gerekli iletişim bilgilerinizin doğru girildiğinden emin olun!
İletişim bilgilerinizde hatalı giriş yaptığınız  durumlarda WhatsApp üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.
Ödeme yapıldıktan 1 gün içinde; tasarımın içeriği hakkında detaylı görüşme için sizinle iletişime geçeceğim.
Gerekli bilgi ve belgeleri nasıl bana göndereceğiniz ve tasarımın yaklaşık teslim tarihi hakkında bilgiler paylaşacağım.

Tasarım Teslimi

Yüksek DPI ve CMYK renk yapısında baskıya uygun, ihtiyacınız olan ölçülerde hazırlanmış tasarımın .ai ve .pdf formatında dosya teslimi.
Ozalit, matbaa, dijital baskı çözümü sunan herhangi bir işletmeye doğrudan dosyaları teslim edebilirsiniz.
Tasarımın baskı sonrası nasıl görüneceğine dair sunumlar.
Hizmet faturası.

Sorabileceğiniz Bazı Soruların Yanıtları

İhtiyacınız olan hizmeti belirleyerek hizmet detaylarını okuyun nasıl hizmet verdiğime dair bilgi edinin. Ardından fiyat teklifi formu doldurabilir veya benimle doğrudan WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Sizin için uygun fiyat teklifi ve yapabileceğim hizmetin detaylarının olduğu bir dosya hazırlayacağım. Alacağınız hizmetin tüm detaylarını biliyor olacaksınız ve hizmeti onaylarsanız ön ödeme ile birlikte çalışmaya başlayacağım. 

Evet Olimpos Medya üzerinden alacağınız tüm hizmetler için e-arşiv fatura ile şahıs veya işletmenize ait vergi kimlik numaranız üzerine fatura keserek çalışıyorum. Ödeme sayfasında TC No ya da Vergi Kimlik No girmeniz gereken bir alan göreceksiniz. Bu alana doğru bilgileri girerek veya benimle iletişime geçerek fatura bilgilerinizi iletmelisiniz.

Teklifimi onaylamanız halinde teklif miktarının en az yarısı kadar ödeme yapmalısınız. Paymes güvencesi ile online ödeme sayfasından ödemek istediğiniz miktarı yazarak ödeme yap butonuna basınız. Ardından sepet sayfasına yönlendirileceksiniz, ödeyeceğiniz miktarı buradan kontrol ederek ödeme sayfasına ilerleyin, devamında fatura bilgilerinizi girmelisiniz. Sepeti Onayla butonuna basarak paymes ödeme sitesine yönlendirileceksiniz. Kart bilgilerinizi Olimpos Medya sitesinde hiç bir yerde girmenizi istemeyiz!

Havale veya EFT ile ödeme yapmayı tercih edebilirsiniz. Bu durumda siparişinizin ödeme sayfasında Havale/EFT ile öde seçeneğini seçerek siparişi tamamlayın. Sipariş miktarında belirtilen kadar ödemeyi işletme hesabıma yapabilirsiniz.

Banka hesabı bilgileri:
Banka adı: QNB Finansbank
Hesap Sahibi: Eren Kaya
Hesap Numarası: 128317625
Şube Kodu: 03663
IBAN: TR33 0011 1000 0000 0128 3176 25

Siz sipariş oluşturduktan sonra çalışmalara sizinle iletişim halinde başlıyor olacağım. Benimle WhatsApp aracılığıyla sürekli iletişimde kalabilir veya online ödeme sırasında girdiğiniz mail adresinize gönderilen sipariş numarası ile sipariş durumu sorgula sayfasından siparişinizi kontrol edebilirsiniz.

Özel fiyat teklifi alabileceğiniz sayfayı ziyaret ederek teklif talebi oluşturun veya benimle WhatsApp üzerinden iletişime geçin! Almak istediğiniz hizmeti tüm detaylarıyla bana anlatın. Size özel teklif hazırlayım.

Evet, olimposmedya.com üzerinde hiç bir şekilde kart bilgilerinizin girişini yapmayacaksınız. Ödeme sayfasında “Siparişi Tamamla” butonuna bastığınızda Paymes ödeme sitesine otomatik yönlendirilirsiniz. Paymes güvenli ödeme altyapısı sunan global bir firmadır. Tüm kart bilgilerinizi Paymes web sitesi üzerinde girersiniz ve ödeme taksitleri gibi detayları o sayfada yaparsınız. Ödemeniz 3D güvenlik önlemleri ile yapılır ve tamamlandığında olimposmedya.com’a yönlendirilirsiniz.

WhatsApp veya telefon ile benimle iletişime geçip sipariş numaranızı, mail adresinizi iletin. Tasarım çalışmasına başlamadığım tüm ödemelerinizi koşulsuz şartsız geri alabilirsiniz. Ödeme yaptığınız kartınızın ve bankanızın durumuna göre iadeler 10 gün içerisinde hesabınıza veya kredi kartınıza yapılır.

Referans Tasarımlarım

Hizmet Alanlar Ne Düşünüyor

gys doping
gys doping
Eren beye ilgisi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Web sitemiz için tasarlamış olduğu içerikleri çok beğendik. Tasarım konusunda kesinlikle işinin ehli. Şirketimiz olarak kendisiyle uzun süre çalışmayı düşünüyoruz. Hizmetleri konusunda ihtiyacınız bulunuyor ise Eren bey ile görüşmeden karar vermemelisiniz.
Nur Şimşek
Nur Şimşek
Başarılı Çalışmalar üreten sektörü takip eden yenilikçi bir ekip.
Burak Ozmil
Burak Ozmil
HBR Yapı olarak almış olduğumuz sosyal medya ve web tasarım hizmetlerinden çok memnunuz. Olimpos medya sayesinde daha çok kişiye ulaşıyoruz ve çok güzel geri dönüşler almaktayız. Mükemmel bir iş birliği tüm ekibe çok teşekkürler 💯
murat Urulu
murat Urulu
Onca senedir logo tasarımı, Web sitesi vb dijital ortam ürünleri yaptırırım, bu konuda hizmet alırım. Ben bu kardeşimiz kadar hızlı, yetenekli ve işine hakim kimse görmedim. Muhteşem çalışıyor, işinin hakkını veriyor helal olsun. Artık başka kimseyle çalışmam. Gözüm kapalı tavsiye ediyorum. Tebrik ederim.
Aliberk Bayir
Aliberk Bayir
Şirketimizin sosyal medya tasarımları için Olimpos Medya ile anlaştık ve fark yarattı. Gayet memnunuz.

İlginizi Çekebilecek Hizmetler

Aradığınız hizmeti bulamadınız mı?

Aradığınız hizmet burada mevcut değilse aşağıdaki butona tıklayarak almak istediğiniz hizmet detaylarını anlatın! Size özel teklif hazırlayıp göndereyim!

Ön Ödemeli Garanti Hizmet

Güvenli Online Ödeme

Özel Fiyat Teklifi İmkanı

Markanıza Özel Tasarımlar

Hemen teklif formu doldurun! Size özel hazırlanmış detaylı teklif dosyası alın.

Scroll to Top