fbpx

Olimpos Medya

İndirim Kuponu Tasarımı

750

Quantity

İndirim Kuponu Tasarımı

İndirim Kuponu Tasarımı

İndirim kuponu tasarımı, müşterilere çeşitli ürünlerde veya hizmetlerde belirli bir indirim veya avantaj sağlayan özel bir teklifi temsil eder. İndirim kuponları genellikle satışları artırmak, müşteri sadakatini teşvik etmek ve belirli bir dönemde özel bir teşviki duyurmak amacıyla kullanılır.
Kupon tasarımınız dikkat çekici olmalıdır. Canlı renkler ve çarpıcı görseller kullanılmalıdır, bu sayede müşterinin dikkatini hemen çekebilirsiniz.
Kuponunuz, markanızın renkleri ve logosu ile uyumlu olmalıdır. Bu, müşterilere marka tutarlılığı sağlar.
İndirim oranı, promosyon kodu, geçerlilik tarihi gibi bilgiler açık ve okunabilir bir şekilde yer almalıdır.
Tasarımı basit ve sade olmalıdır. Karmaşık bir tasarım, müşterinin kuponu hemen anlamasını zorlaştırabilir.
İndirim kuponu tasarımı hem baskı sonrası müşterilerinize dağıtılabilir hem de dijital ortamlarda kullanılabilirler.

Tasarım Süreci

Ödeme sayfasında gerekli iletişim bilgilerinizin doğru girildiğinden emin olun!
İletişim bilgilerinizde hatalı giriş yaptığınız  durumlarda WhatsApp üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.
Ödeme yapıldıktan 1 gün içinde; tasarımın içeriği hakkında detaylı görüşme için sizinle iletişime geçeceğim.
Gerekli bilgi ve belgeleri nasıl bana göndereceğiniz ve tasarımın yaklaşık teslim tarihi hakkında bilgiler paylaşacağım.

Tasarım Teslimi

Yüksek DPI ve CMYK renk yapısında baskıya uygun, ihtiyacınız olan ölçülerde hazırlanmış tasarımın .ai ve .pdf formatında dosya teslimi.
Yüksek kaliteli ve RGB renk yapısında dijital kullanıma uygun, ihtiyacınız olan ölçülerde hazırlanmış tasarımın .jpg veya .png formatında dosya teslimi.
Ozalit, matbaa, dijital baskı çözümü sunan herhangi bir işletmeye doğrudan dosyaları teslim edebilirsiniz.
Tasarımın baskı sonrası nasıl görüneceğine dair sunumlar.
Hizmet faturası.

Referans Tasarımlar

Sıkça Sorulan Sorular

İhtiyacınız olan hizmeti belirleyerek hizmet detaylarını okuyun nasıl hizmet verdiğimize dair bilgi edinin. Ardından fiyat teklifi formu doldurabilir veya  doğrudan WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Sizin için uygun fiyat teklifi ve uygulayacağımız hizmetin detaylarının olduğu bir dosya hazırlayacağız. Alacağınız hizmetin tüm detaylarını biliyor olacaksınız ve hizmeti onaylarsanız ön ödeme ile birlikte çalışmaya başlayacağız. 

Evet Olimpos Medya üzerinden alacağınız tüm hizmetler için e-arşiv fatura ile şahıs veya işletmenize ait vergi kimlik numaranız üzerine fatura keserek çalışırız. Ödeme sayfasında TC No ya da Vergi Kimlik No girmeniz gereken bir alan göreceksiniz. Bu alana doğru bilgileri girerek veya doğrudan iletişime geçerek fatura bilgilerinizi iletmelisiniz.

Teklifimizi onaylamanız halinde teklif miktarının en az yarısı kadar ödeme yapmalısınız. Havale/EFT ya da online ödeme ile kredi kartına taksit imkanlarından faydalanabilirsiniz. Tüm ödeme türlerinde işlemlerinizi ödeme sayfamızda tamamlayabilirsiniz.

Havale veya EFT ile ödeme yapmayı tercih ederseniz aşağıdaki banka hesabına ödeme yapabilirsiniz.

Banka hesabı bilgileri:
Banka adı: QNB Finansbank
Hesap Sahibi: Eren Kaya
Hesap Numarası: 128317625
Şube Kodu: 03663
IBAN: TR33 0011 1000 0000 0128 3176 25

Siz sipariş oluşturduktan sonra çalışmalara sizinle iletişim halinde başlıyor olacağız. WhatsApp aracılığıyla iletişim kurabilir veya online ödeme sırasında girdiğiniz mail adresinize gönderilen sipariş numarası ile sipariş durumu sorgula sayfasından siparişinizi kontrol edebilirsiniz

Özel fiyat teklifi alabileceğiniz sayfayı ziyaret ederek teklif talebi oluşturun veya WhatsApp üzerinden iletişime geçin! Almak istediğiniz hizmeti tüm detaylarıyla anlatın. Size özel teklif hazırlayım.

Evet, ödeme sayfasında “Siparişi Tamamla” butonuna bastığınızda PayTR ödeme sistemi aktif hale gelir. PayTR güvenli ödeme altyapısı sunan global bir firmadır. Tüm kart bilgilerinizi PayTR sistemi üzerinde girersiniz ve ödeme taksitleri gibi detayları orada yaparsınız. Ödemeniz 3D güvenlik önlemleri ile yapılır ve tamamlandığında olimposmedya.com’a bildirilir.

WhatsApp veya telefon ile bizimle iletişime geçip sipariş numaranızı ve mail adresinizi iletin. Tasarım çalışmasına başlamadığımız tüm ödemelerinizi koşulsuz şartsız geri alabilirsiniz. Ödeme yaptığınız kartınızın ve bankanızın durumuna göre iadeler 10 gün içerisinde hesabınıza veya kredi kartınıza yapılır.

Hizmet Alanlar Ne Düşünüyor?

gys doping
gys doping
Eren beye ilgisi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Web sitemiz için tasarlamış olduğu içerikleri çok beğendik. Tasarım konusunda kesinlikle işinin ehli. Şirketimiz olarak kendisiyle uzun süre çalışmayı düşünüyoruz. Hizmetleri konusunda ihtiyacınız bulunuyor ise Eren bey ile görüşmeden karar vermemelisiniz.
Nur Şimşek
Nur Şimşek
Başarılı Çalışmalar üreten sektörü takip eden yenilikçi bir ekip.
Burak Ozmil
Burak Ozmil
HBR Yapı olarak almış olduğumuz sosyal medya ve web tasarım hizmetlerinden çok memnunuz. Olimpos medya sayesinde daha çok kişiye ulaşıyoruz ve çok güzel geri dönüşler almaktayız. Mükemmel bir iş birliği tüm ekibe çok teşekkürler 💯
murat Urulu
murat Urulu
Onca senedir logo tasarımı, Web sitesi vb dijital ortam ürünleri yaptırırım, bu konuda hizmet alırım. Ben bu kardeşimiz kadar hızlı, yetenekli ve işine hakim kimse görmedim. Muhteşem çalışıyor, işinin hakkını veriyor helal olsun. Artık başka kimseyle çalışmam. Gözüm kapalı tavsiye ediyorum. Tebrik ederim.

Markanız İçin İlginizi Çekebilir

Aradığınız hizmeti bulamadınız mı?

Aradığınız hizmet burada mevcut değilse aşağıdaki butona tıklayarak almak istediğiniz hizmet detaylarını anlatın! Size özel teklif hazırlayıp gönderelim!

Hemen teklif formu doldurun! Size özel hazırlanmış detaylı teklif dosyası alın.

Kurumsal Faturalı
Hizmet

Güvenli Online Ödeme

Özel Fiyat Teklifi İmkanı

Markanıza Özel Tasarımlar

Scroll to Top